Wśród bloków największego w Tomaszowie osiedla Niebrów znajduje się lokal o wyjątkowym klimacie i wystroju odbiegającym od tradycyjnych lokali gastronomicznych.

Witamy w Restauracji Alchemik. Miejsce to powstało na fundamentach istniejącego od 25 lat Baru Jędruś – znanego jeszcze z czasów PRL z najlepszych zapiekanek, frytek i smażonej ryby.

Nie porzucając tradycji tego miejsca, do dziś serwujemy uwielbiane od lat przysmaki. Obecnie nasz Szef kuchni proponuje szeroką gamę dań z drobiu, wieprzowiny oraz ryb. Oferujemy także naleśniki obiadowe, pasty jak i specjały serwowane na gorących paterach.

Po obiadowej uczcie zapraszamy do skosztowania naszych deserów – szarlotki, naleśników na słodko lub pucharków lodowych.

Zapraszamy również do skosztowania naszej pizzy. Od lat cieszy się opinią najsmaczniejszej w mieście za sprawą p. Magdy Gessler, która podczas ”kuchennych rewolucji ” w naszym lokalu wybrała tą pozycję w menu jako godną polecenia. Z szerokiej oferty menu każdy z pewnością wybierze coś dla siebie.

Wszystko to mamy do zaoferowania Państwu codziennie w naszej restauracji a także z dowozem do klienta.Kiedy głód już zaspokojony, czas by ugasić pragnienie. Dobrze wyszkolony personel postara się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasz bogato wyposażony bar oferuje szeroki wachlarz napojów zimnych, gorących oraz alkoholowych.

W klimacie naszej restauracji możecie przeżyć ważne uroczystości rodzinne jak również spotkania biznesowe i towarzyskie. Organizujemy chrzciny, komunie oraz inne przyjęcia okolicznościowe. Bawić się z nami można również podczas Andrzejek, karnawału, Dnia Kobiet czy imprez sportowych.
U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy, by poznać urok tego miejsca. Jesteśmy pewni, że po pierwszej wizycie u nas dołączą Państwo do grona naszych Stałych Klientów.